Stoliki kawowe w salonie to jeden z ważnych elementów wystroju pokoju dziennego. Nadają wnętrzu charakteru. W Ordesign dostępne są stoliki drewniane, jak i metalowe.

Ciężko wyobrazić sobie salon z zestawem wypoczynkowym bez stolika kawowego, trudno sobie również bez niego poradzić. Stolik kawowy do salonu to praktyczny mebel, na którym stawiamy napoje, przekąski, odkładamy książkę czy czasopisma, żeby mieć je pod ręką. Stoliki, które oferujemy w Ordesign są nie tylko funkcjonalne, ale również niezwykle estetyczne. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, prezentują światowej klasy wzornictwo.

Nasze stoliki z powodzeniem spełniają rolę pomocników w salonie, ale nie tylko. Niektóre modele wykorzystasz jako stoliki nocne w sypialni, a nawet stabilne siedziska – wszystko w zależności od twoich potrzeb.

Metalowy stolik kawowy

Wygląda dobrze w każdym pomieszczeniu, nawet takim, które wcale nie jest salonem. Lekka forma sprawia, że metalowy stolik kawowy wpasowuje się w każdą przestrzeń i nie jest zbyt nachalny. Bardzo często różne modele posiadają zdejmowany blat, który z powodzeniem może pełnić funkcję tacy. To praktyczne i wygodne rozwiązanie. Surowy metal doskonale komponuje się z innymi materiałami, dlatego w ofercie Ordesign dostępne są modele stolików łączących metal i szlachetny marmur czy metal i drewno. Ich ciekawe formy przykują uwagę w każdym wnętrzu.

Drewniany stolik kawowy

Kojarzy się z masywnym meblem, ale wcale nie musi być niepraktyczny i wizualnie ciężki. Stolik kawowy drewniany ma wiele zalet. Jest stabilny i przede wszystkim pięknie się prezentuje. Taki stolik może pełnić również rolę dodatkowego siedziska. Drewniane stoliki kawowe, które znajdziesz w Ordesign, wyróżniają się niezwykłymi formami i szlachetnością drewna, z którego zostały wykonane. Wyjątkowa kolorystyka i usłojenie każdego produktu sprawia, że jest to model unikatowy i niepowtarzalny.

A może zestaw stolików kawowych?

Możemy zdecydować się również na zestaw stolików kawowych, który jest bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. To ciekawa opcja, która składa się zazwyczaj z dwóch lub trzech elementów w zróżnicowanych wielkościach, ale o podobnych albo takich samych formach, które ze sobą współgrają. Można je ze sobą łączyć, a gdy zajdzie taka potrzeba, traktować jako osobne meble. Jeśli zestaw składa się z takich samych stolików, ale o różnych gabarytach, swobodnie możemy wsuwać jeden pod drugi, co ułatwia zagospodarowanie przestrzeni.

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Fafa sp. z o.o.
adres: ul. gen.J.Kustronia 47a, 43-316 Bielsko-Biała, Tel.+48 732 932 232, e-mail: sklep@ordesign.pl