W Ordesign znajdziesz nowoczesne meble do domu. Jesteśmy internetowym sklepem z meblami oraz elementami dekoracji wnętrz i oświetlenia. Zapraszamy na zakupy.

Centralnym punktem w każdej sypialni jest oczywiście łóżko, jednak trudno wyobrazić sobie łóżko, przy którym nie ma wygodnej i poręcznej szafki do sypialni. Nie warto z nich rezygnować. To miejsce, na które odłożymy telefon, okulary, czytaną książkę czy szklankę z wodą. Nowoczesne szafki do sypialni, które znajdziesz w naszej ofercie są nie tylko funkcjonalne i praktyczne, ale również estetyczne.

Małe szafki nocne przydają się w wielu okolicznościach. Ich brak, choć pewnie na siłę można się bez nich obyć, szybko będzie skutkował rosnącą stertą magazynów, książek i innych przedmiotów na podłodze. Nie jest to ani estetyczne, ani praktyczne.

Szafki nocne do sypialni, które znajdziesz w naszej ofercie, spełniają kilka ważnych kryteriów. Są gustowne i mają ciekawe, ale nienachalne formy, dzięki czemu dopasujesz je do wielu różnorodnych modeli łóżek. Sprawdzą się zarówno w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach, gdzie nadadzą nieco industrialnego sznytu. Ożywią sypialnię urządzoną w stylu klasycznym i tradycyjnym.

Szafki do sypialni muszą być oczywiście praktyczne. Dzięki otwieranym drzwiczkom ze szkła zbrojonego lub ryflowanego, możesz przechowywać w środku mnóstwo przedmiotów, które chcesz mieć blisko siebie. Znajdzie się tu miejsce na kilka książek, czasopisma, ładowarki, sprzęt elektroniczny. Lubisz trzymać pod ręką ulubione kosmetyki, ale nie chcesz przechowywać ich na widoku? Szafka z dyskretnymi drzwiczkami pomieści Twoje ukochane perfumy, kremy czy balsamy do ciała.

Nowoczesne szafki do sypialni, które oferujemy powstały z wysokiej jakości stali malowanej proszkowe. Stal to materiał, który od wielu sezonów świetnie sprawdza się we wnętrzach i coraz więcej projektantów przekonuje do niego swoich klientów. Nic dziwnego, stal jest bardzo modna, niebanalna, gustowna i pasuje do wielu aranżacji. Ponadto to materiał niezwykle trwały i praktyczny w użytkowaniu. Nie wymaga specjalnych zabiegów, aby służyć Ci długie lata i robić piękne wrażenie w Twojej sypialni. Warto jedynie pamiętać, że stal nie może mieć bezpośredniego kontaktu z wysoką temperaturą ani cieczami o odczynach kwasowych. Można ją czyścić zwykłą szmatką, zbierającą kurz.

Dużym atutem szafek dostępnych w Ordesign jest fakt, że są one wolnostojące. Takie rozwiązanie daje szereg możliwości do aranżacji pomieszczenia. Dzięki temu możesz zestawić nasze szafki do sypialni z takim modelem łóżka, jaki najbardziej Ci odpowiada.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami, więc wybierając szafki nocne do sypialni z naszej oferty, możesz mieć pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości, wykonany z największą starannością o detale. Wszystkie materiały pochodzą ze sprawdzonych, wyselekcjonowanych źródeł i powstały pod okiem projektantów, którzy podążają za najnowszymi światowymi trendami.

Wybierz małe szafki nocne ze stali i ciesz się nietypowym, praktycznym meblem w swojej sypialni. Ustaw szafki w pokoju dla gości i zaskocz ich nietypową, oryginalną, ale bardzo funkcjonalną aranżacją wnętrza.

KOMODA BOLGE NORDIFRA

KOMODA BOLGE NORDIFRA

od 6700.00 zł

Sofa MOST Nobonobo

Sofa MOST Nobonobo

nierozkładana

od 9345.00 zł

Stół ROOTS Nobonobo

Stół ROOTS Nobonobo

nierozkładany

od 10799.00 zł

Narożnik BEONE Nobonobo

Narożnik BEONE Nobonobo

nierozkładany

od 13765.00 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Fafa sp. z o.o.
adres: ul. gen.J.Kustronia 47a, 43-316 Bielsko-Biała, Tel.+48 732 932 232, e-mail: sklep@ordesign.pl