W Ordesign posiadamy pufy do salonu, które mogą być dobrą alternatywą do stolika kawowego. Pufa zajmuje mało miejsca i można bez większego problemu ją przenosić.
Pufa MODO L Nobonobo

Pufa MODO L Nobonobo

od 1297.00 zł

Pufa UFA

Pufa UFA

od 2460.00 zł

Pufa TULIP Melyo

Pufa TULIP Melyo

od 760.00 zł

Pufa Wadi Nobonobo

Pufa Wadi Nobonobo

od 4246.00 zł

Pufa rozkładana UMO Nobonobo

Pufa rozkładana UMO Nobonobo

rozkładana

od 4706.00 zł

PUFA OBJECT049 NG DESIGN

PUFA OBJECT049 NG DESIGN

od 1899.00 zł

Wygodne pufy do siedzenia to jedne z ulubionych mebli wypoczynkowych, często z powodzeniem zastępujące fotele. Są wygodne, poręczne, z łatwością można je przestawiać w zależności od naszych potrzeb i wygodny, nic więc dziwnego, że bardzo często pojawiają się w naszych salonach czy sypialniach. W naszej ofercie dostępne są komfortowe pufy do siedzenia, ale ten niepozorny mebel może spełniać dużo więcej funkcji.

Choć poprawna forma to „puf”, to potocznie częściej mówimy „pufa” i nikogo to nie razi. Pufa do salonu to mebel, który świetnie uzupełni zestaw wypoczynkowy. Będzie doskonałym uzupełnieniem narożnika czy tradycyjnej sofy. W zależności od wymagań, pufy mogą pełnić rolę wygodnego mebla do siedzenia, ale również podręcznego stolika. Można śmiało powiedzieć, że spełniają funkcję dwóch mebli w jednym. Pufy otwierane mają kolejna zaletę, jaką jest możliwość przechowywania różnych przedmiotów, jak np. koce, pościel czy poduszki.

Jeśli w salonie nie ma miejsca na fotel, a jednak czasem potrzebujemy dodatkowego siedziska, pufy są wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem. Można schować je np. pod stolikiem kawowym, aby nie zajmowały miejsca i wyciągać tylko, gdy jest taka konieczność. Pufy sprawdzą się nie tylko w salonie, ale również w sypialni. Z powodzeniem zastąpią krzesło do toaletki, posłużą jako podręczny stolik, jeśli nie przepadamy za tradycyjnymi szafkami nocnymi, możemy postawić je również przy szafie, jeśli potrzebujemy miejsca, na które odłożymy ubrania.

Pufy, które znajdują się w naszej ofercie, wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W dużej mierze to właśnie one przyczyniają się do trwałości i wygodny każdego tapicerowanego mebla. Wysokogatunkowe tkaniny, dostępne w wielu kolorach, są łatwe w czyszczeniu. Precyzyjne szycie i dbałość o najdrobniejsze szczegóły wykonania, sprawiają, że pufy, które u nas znajdziesz, będą komfortowe w użytkowaniu i posłużą długie lata. Dzięki ciekawym, ponadczasowym formom bez problemy dopasujesz puf, który uzupełni wnętrze twojego salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego.

Oferujemy zarówno tradycyjne pufy do siedzenia, jak i takie, które z powodzeniem zastąpią fotel, dopasowując się do kształtu ciała. Wśród dostępnych modeli z łatwością znajdziesz taki, który sprawi, że pufa do salonu stanie się twoim ulubionym meblem wypoczynkowym.

STÓŁ OKRĄGŁY RUNDA MINKO - FORNIR ORZECHOWY

STÓŁ OKRĄGŁY RUNDA MINKO - FORNIR ORZECHOWY

nierozkładany

od 10499.00 zł

Sofa MOST Nobonobo

Sofa MOST Nobonobo

nierozkładana

od 9345.00 zł

Fotel Pyora I Nobonobo

Fotel Pyora I Nobonobo

od 4411.00 zł

Narożnik MOST Nobonobo

Narożnik MOST Nobonobo

nierozkładany

od 17695.00 zł

Krzesło APRIL II

Krzesło APRIL II

od 1779.00 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Fafa sp. z o.o.
adres: ul. gen.J.Kustronia 47a, 43-316 Bielsko-Biała, Tel.+48 732 932 232, e-mail: sklep@ordesign.pl