Nowoczesne komody i witryny w salonie mogą pełnić funkcje dekoracyjne oraz służą do przechowywania przedmiotów. Zobacz te meble w Ordesign.

Komody i witryny na dobre zagościły w polskich salonach. Nic dziwnego, bo to meble, które łączą w sobie dwie ważne cechy wystroju każdego wnętrza: są praktyczne, a jednocześnie estetyczne. Dzięki ponadczasowym formom nowoczesne komody i witryny do salonu bez problemu można dopasować do każdego wnętrza oraz nadać im różne funkcje.

Komoda to mebel o francuskim rodowodzie, który ewoluował ze zwykłych skrzyń i kufrów, pełniących kiedyś funkcję waliz podróżnych oraz miejsc do przechowywania przedmiotów. Najpierw z powodów czysto praktycznych zaczęto uzupełniać je o szuflady, a następnie, tym razem ze względów estetycznych, wyposażono w nóżki. Dzisiejsze komody do salonu odznaczają się różnymi formami, ale wciąż nie zatraciły swojej funkcjonalności.

Komody, które znajdziesz w naszej ofercie wyróżniają się ciekawymi formami zgodnymi z najnowszymi trendami i wymogami wzornictwa na światowym poziomie. Przykuwają uwagę, a ich obecność w salonie, sypialni czy innym pomieszczeniu stwarza nieszablonowy efekt. Mogą pełnić funkcję typowej komody do salonu, w której pomieścisz najrozmaitsze przedmioty, takie jak książki, płyty, sprzęt elektroniczny czy dodatkowe komplety naczyń.

Komoda metalowa to trwały, bardzo praktyczny mebel. Modele posiadające drzwiczki z ryflowanego szkła pozwalają na nienachalną ekspozycję rzeczy, które znajdują się w środku. Różne wielkości komód sprawią, że mebel sprawdzi się jako główny eksponat w pokoju dziennym, a nawet podręczna szafka nocna w sypialni. Z powodzeniem będzie także pełnić funkcję komody pod tv. To jednak nie wszystkie miejsca, gdzie mebel będzie zaskakiwał i przykuwał uwagę. Komoda metalowa znajdzie zastosowanie również w awangardowej łazience, a także w holu.

Witryna do salonu również pochodzi z Francji, jednak od razu funkcjonowała jako elegancki mebel służący do ekspozycji porcelany, kryształów, pamiątek oraz innych, cennych bibelotów. W odróżnieniu od komody, witryna do salonu jest wydłużona w pionie, a nie w poziomie, przez co łatwiej jej pełnić funkcję małej domowej ekspozycji, w której na wysokości wzroku znajdują się ważne dla nas przedmioty. W witrynie najpiękniej prezentują się szczególnie wartościowe naczynia, takie jak filiżanki czy wazony, ale nie tylko. Możemy w niej umieścić zdjęcia czy kolekcję figurek. Witryna do salonu może stanowić zamiennik domowej biblioteczki, zwłaszcza jeśli posiadamy dzieła, których wartość chcemy szczególnie podkreślić.

Nowoczesne komody i witryny do salonu zatracają swoje pierwotne przeznaczenie i bardzo dobrze. Dzięki temu mają więcej zastosowań, a domownicy mogą dzięki nim w ciekawy sposób aranżować przestrzeń i wymyślać coraz nowe funkcje. Liczba zastosowań tych praktycznych mebli jest nieograniczona. Nikt przecież nie powiedział, że można w nich przechowywać jedynie ubrania, naczynia czy wartościowe przedmioty. Możliwości jest tyle, ilu użytkowników. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Dzięki swojej trwałości oraz oryginalności komoda metalowa będzie meblem, który posłuży długie lata i oprze się wielu zmieniającym trendom.

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Fafa sp. z o.o.
adres: ul. gen.J.Kustronia 47a, 43-316 Bielsko-Biała, Tel.+48 732 932 232, e-mail: sklep@ordesign.pl