Nowoczesne komody i witryny w salonie mogą pełnić funkcje dekoracyjne oraz służą do przechowywania przedmiotów. Zobacz te meble w Ordesign.

Komody i witryny na dobre zagościły w polskich salonach. Nic dziwnego, bo to meble, które łączą w sobie dwie ważne cechy wystroju każdego wnętrza: są praktyczne, a jednocześnie estetyczne. Dzięki ponadczasowym formom nowoczesne komody i witryny do salonu bez problemu można dopasować do każdego wnętrza oraz nadać im różne funkcje.

Komoda to mebel o francuskim rodowodzie, który ewoluował ze zwykłych skrzyń i kufrów, pełniących kiedyś funkcję waliz podróżnych oraz miejsc do przechowywania przedmiotów. Najpierw z powodów czysto praktycznych zaczęto uzupełniać je o szuflady, a następnie, tym razem ze względów estetycznych, wyposażono w nóżki. Dzisiejsze komody do salonu odznaczają się różnymi formami, ale wciąż nie zatraciły swojej funkcjonalności.

Komody, które znajdziesz w naszej ofercie wyróżniają się ciekawymi formami zgodnymi z najnowszymi trendami i wymogami wzornictwa na światowym poziomie. Przykuwają uwagę, a ich obecność w salonie, sypialni czy innym pomieszczeniu stwarza nieszablonowy efekt. Mogą pełnić funkcję typowej komody do salonu, w której pomieścisz najrozmaitsze przedmioty, takie jak książki, płyty, sprzęt elektroniczny czy dodatkowe komplety naczyń.

Komoda metalowa to trwały, bardzo praktyczny mebel. Modele posiadające drzwiczki z ryflowanego szkła pozwalają na nienachalną ekspozycję rzeczy, które znajdują się w środku. Różne wielkości komód sprawią, że mebel sprawdzi się jako główny eksponat w pokoju dziennym, a nawet podręczna szafka nocna w sypialni. Z powodzeniem będzie także pełnić funkcję komody pod tv. To jednak nie wszystkie miejsca, gdzie mebel będzie zaskakiwał i przykuwał uwagę. Komoda metalowa znajdzie zastosowanie również w awangardowej łazience, a także w holu.

Witryna do salonu również pochodzi z Francji, jednak od razu funkcjonowała jako elegancki mebel służący do ekspozycji porcelany, kryształów, pamiątek oraz innych, cennych bibelotów. W odróżnieniu od komody, witryna do salonu jest wydłużona w pionie, a nie w poziomie, przez co łatwiej jej pełnić funkcję małej domowej ekspozycji, w której na wysokości wzroku znajdują się ważne dla nas przedmioty. W witrynie najpiękniej prezentują się szczególnie wartościowe naczynia, takie jak filiżanki czy wazony, ale nie tylko. Możemy w niej umieścić zdjęcia czy kolekcję figurek. Witryna do salonu może stanowić zamiennik domowej biblioteczki, zwłaszcza jeśli posiadamy dzieła, których wartość chcemy szczególnie podkreślić.

Nowoczesne komody i witryny do salonu zatracają swoje pierwotne przeznaczenie i bardzo dobrze. Dzięki temu mają więcej zastosowań, a domownicy mogą dzięki nim w ciekawy sposób aranżować przestrzeń i wymyślać coraz nowe funkcje. Liczba zastosowań tych praktycznych mebli jest nieograniczona. Nikt przecież nie powiedział, że można w nich przechowywać jedynie ubrania, naczynia czy wartościowe przedmioty. Możliwości jest tyle, ilu użytkowników. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Dzięki swojej trwałości oraz oryginalności komoda metalowa będzie meblem, który posłuży długie lata i oprze się wielu zmieniającym trendom.

Łóżko LANUBE  Nobonobo

Łóżko LANUBE Nobonobo

od 6645.00 zł

Stół ROOTS Nobonobo

Stół ROOTS Nobonobo

nierozkładany

od 10259.00 zł

Narożnik modułowy UMO Nobonobo

Narożnik modułowy UMO Nobonobo

nierozkładany

od 12886.00 zł

Fotel UNI Nobonobo

Fotel UNI Nobonobo

od 2517.00 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Fafa sp. z o.o.
adres: ul. gen.J.Kustronia 47a, 43-316 Bielsko-Biała, Tel.+48 732 932 232, e-mail: sklep@ordesign.pl