Półki oraz regały to elementy wystroju salonu czy pokoju, na których możemy zamieścić kwiat czy inne przedmioty dekoracyjne. Sprawdź propozycje w Ordesign.

Regały i półki to nieodzowny element w każdym domu. Pomagają uporządkować przestrzeń i wszystkie gadżety, które chcemy mieć pod ręką. Choć zarówno regał z półkami, jak i same półki wiszące pełnią przed wszystkim funkcję użytkową, nie oznacza to, że nie mogą wyróżniać się stylem i przykuwać wzroku.

Czasy, w których nudne segmenty i przytłaczające meblościanki królowały w każdym pokoju dziennym, na szczęście odeszły do lamusa. Nowoczesne wnętrza rządzą się swoimi prawami i wymagają mebli na odpowiednim poziomie. Dzięki Ordesign, światowej klasy wzornictwo jest dostępne na kliknięcie palcem. W naszej ofercie znajdziesz regały oraz półki na ścianę do pokoju o ponadczasowych, a jednocześnie niebanalnych formach.

Współczesny regał z półkami to przede wszystkim mebel, który nie przytłacza i nie zagraca przestrzeni. Cechuje go wizualna lekkość. Regał z półkami powinien być na tyle stylowy, aby stanowić formę samą w sobie, a jednocześnie wpisywać się w styl panujący w domu oraz w nienachalny, dyskretny sposób eksponować wszystkie przedmioty, które chcemy na nim ustawić. Regał z półkami powinien dawać wiele możliwości aranżacji i pozwalać na wkomponowanie w różne style architektoniczne. Właśnie takie meble oferujemy w Ordesign.

Regał z półkami standardowo służy jako domowa biblioteczka. Nic dziwnego. Trudno o lepsze miejsce do ekspozycji kolekcji ulubionych, najważniejszych książek, zwłaszcza jeśli były długo zbierane i starannie dobierane. Jednak książki to nie wszystko, co możemy ustawić na regale. Być może jesteś miłośnikiem roślin? Regał z półkami, zwłaszcza taki o prostej, ale charakterystycznej formie, może stanowić bardzo efektowną oprawę dla najbardziej spektakularnych, zielonych okazów. Co jeszcze wyeksponujemy na regale? Właściwie wszystko, co przychodzi nam do głowy: cenne bibeloty, wartościowe pamiątki, ważne fotografie, rzeźby, niewielkie dzieła sztuki. Najistotniejsze jest to, aby regał z półkami był stosowną do kolekcji oprawą, ale sam w sobie również stanowił mebel, którego nie sposób przeoczyć.

Półki wiszące to kolejny element wyposażenia wnętrz, bez którego trudno się obyć. Nie zajmują wiele miejsca, są dyskretne, poręczne i bardzo przydatne. Możemy ustawić na nich książki, położyć klucze po wejściu do domu, odłożyć telefon. Jedną z najważniejszych zasad utrzymania porządku w domu jest pamiętanie o tym, by każdy przedmiot, zwłaszcza ten często używany, miał swoje miejsce. Półki na ścianę do pokoju zdecydowanie pomagają w stosowaniu tej zasady. Problemy z gubieniem rzeczy i zapominaniem o tym, gdzie się je odłożyło, miną, gdy każdy z przedmiotów będzie miał swoje miejsce na półce.

Półki wiszące, które prezentujemy w ofercie Ordesign, znajdą zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Będą niebanalnie się prezentować jako półki na ścianę do pokoju, uzupełniając pozostałe meble w salonie: oryginalny regał, komodę czy szafkę rtv. Znajdą zastosowanie także w kuchni, np. jako poręczne półki na przyprawy oraz w przedpokoju, gdzie często brakuje miejsca na odłożenie kluczy.

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Fafa sp. z o.o.
adres: ul. gen.J.Kustronia 47a, 43-316 Bielsko-Biała, Tel.+48 732 932 232, e-mail: sklep@ordesign.pl