Półki oraz regały to elementy wystroju salonu czy pokoju, na których możemy zamieścić kwiat czy inne przedmioty dekoracyjne. Sprawdź propozycje w Ordesign.

Regały i półki to nieodzowny element w każdym domu. Pomagają uporządkować przestrzeń i wszystkie gadżety, które chcemy mieć pod ręką. Choć zarówno regał z półkami, jak i same półki wiszące pełnią przed wszystkim funkcję użytkową, nie oznacza to, że nie mogą wyróżniać się stylem i przykuwać wzroku.

Czasy, w których nudne segmenty i przytłaczające meblościanki królowały w każdym pokoju dziennym, na szczęście odeszły do lamusa. Nowoczesne wnętrza rządzą się swoimi prawami i wymagają mebli na odpowiednim poziomie. Dzięki Ordesign, światowej klasy wzornictwo jest dostępne na kliknięcie palcem. W naszej ofercie znajdziesz regały oraz półki na ścianę do pokoju o ponadczasowych, a jednocześnie niebanalnych formach.

Współczesny regał z półkami to przede wszystkim mebel, który nie przytłacza i nie zagraca przestrzeni. Cechuje go wizualna lekkość. Regał z półkami powinien być na tyle stylowy, aby stanowić formę samą w sobie, a jednocześnie wpisywać się w styl panujący w domu oraz w nienachalny, dyskretny sposób eksponować wszystkie przedmioty, które chcemy na nim ustawić. Regał z półkami powinien dawać wiele możliwości aranżacji i pozwalać na wkomponowanie w różne style architektoniczne. Właśnie takie meble oferujemy w Ordesign.

Regał z półkami standardowo służy jako domowa biblioteczka. Nic dziwnego. Trudno o lepsze miejsce do ekspozycji kolekcji ulubionych, najważniejszych książek, zwłaszcza jeśli były długo zbierane i starannie dobierane. Jednak książki to nie wszystko, co możemy ustawić na regale. Być może jesteś miłośnikiem roślin? Regał z półkami, zwłaszcza taki o prostej, ale charakterystycznej formie, może stanowić bardzo efektowną oprawę dla najbardziej spektakularnych, zielonych okazów. Co jeszcze wyeksponujemy na regale? Właściwie wszystko, co przychodzi nam do głowy: cenne bibeloty, wartościowe pamiątki, ważne fotografie, rzeźby, niewielkie dzieła sztuki. Najistotniejsze jest to, aby regał z półkami był stosowną do kolekcji oprawą, ale sam w sobie również stanowił mebel, którego nie sposób przeoczyć.

Półki wiszące to kolejny element wyposażenia wnętrz, bez którego trudno się obyć. Nie zajmują wiele miejsca, są dyskretne, poręczne i bardzo przydatne. Możemy ustawić na nich książki, położyć klucze po wejściu do domu, odłożyć telefon. Jedną z najważniejszych zasad utrzymania porządku w domu jest pamiętanie o tym, by każdy przedmiot, zwłaszcza ten często używany, miał swoje miejsce. Półki na ścianę do pokoju zdecydowanie pomagają w stosowaniu tej zasady. Problemy z gubieniem rzeczy i zapominaniem o tym, gdzie się je odłożyło, miną, gdy każdy z przedmiotów będzie miał swoje miejsce na półce.

Półki wiszące, które prezentujemy w ofercie Ordesign, znajdą zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Będą niebanalnie się prezentować jako półki na ścianę do pokoju, uzupełniając pozostałe meble w salonie: oryginalny regał, komodę czy szafkę rtv. Znajdą zastosowanie także w kuchni, np. jako poręczne półki na przyprawy oraz w przedpokoju, gdzie często brakuje miejsca na odłożenie kluczy.

Fotel LIU Melyo

Fotel LIU Melyo

od 3500.00 zł

Pufa TULIP Melyo

Pufa TULIP Melyo

od 760.00 zł

Figurka drewniana HUMAN

Figurka drewniana HUMAN

od 249.00 zł

Krzesło APRIL II

Krzesło APRIL II

od 1779.00 zł

Sofa Wadi Nobonobo

Sofa Wadi Nobonobo

nierozkładana

od 14156.00 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Fafa sp. z o.o.
adres: ul. gen.J.Kustronia 47a, 43-316 Bielsko-Biała, Tel.+48 732 932 232, e-mail: sklep@ordesign.pl